Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 370

Pomógł: 20 razy

Skąd: Husów

PostWysłany: Czw 15:58, 27 Wrz 2007    Temat postu: Gracz meczu Szarotka Rogóżno - Pogórze Husów 23.09.07

Kolejna edycja głosowania na gracza meczu. Tym razem może nieco poźniej niż zwykle zakładam temat ale wcześniej miałem inne obowiązki. Jeżeli chodzi o sam mecz to mógł się podobać chociaż kilka razy zadodnicy jedej i drugiej drużyny nie wytrzymywali i z tego powodu dość duża ilość fauli (akurat czerwona kartka nie była za faule). Ten mecz z pewnością należał do jednego gracza ale w głosowaniu by było dziwne jakby był tylko jeden wybór wiec wg mnie wyróżnili się:

1. Robert Tytoń - po raz drugi w tym sezonie zagrał na pozycji bramkarza (etatowi bramkarze nie zdołali przybyć :wink: ) i wyłapywał większość piłek skierowanych w okienko Pogórza.

2. Marcin Nycz - zdobywca gola na 3:1 dla Pogórza pozatym niezłe podania ze środka boiska do pozostałych graczy.

3. Mateusz Krupiński - zdobywca hattricka w 18 minut praktycznie nie do powstrzymania w pierwszej połowie dla gospodarzy (żółta kartka za faul dla zawodnika Szarotki)

Ze względu na późny termin zamieszczenia tej ankiety jest 5 dni na głosowanie.

herikon

Posty: 370

Skąd: Husów

PostWysłany: Śro 9:03, 10 Paź 2007    Temat postu:

Bezapelacyjnym zwycięzcą ankiety na gracza meczu został Mateusz Krupiński.

PostWysłany: Pią 3:03, 02 Lis 2007    Temat postu:

Dlaczego nie ma już ankiet... na "gracza meczu" ?

herikon

Posty: 370

Skąd: Husów

PostWysłany: Pią 14:41, 02 Lis 2007    Temat postu:

him napisał:

Prawdę mówiąc nie widziałem zainteresowania tym tematem i zwyczajnie kiedyś przestało mi się chcieć pisać Smutny . Ale wszystko postaram się nadrobić Wesoly , zacznę dzisiaj zobaczymy jak to wyjdzie może przed niedzielą wszystkie mecze które nie były opisywane od przerwy uda się uzupełnić Wesoly .

PostWysłany: Pią 14:45, 02 Lis 2007    Temat postu:

Myślę, że nic nie stoi także na przeszkodzie aby forumowicze typowali swoich zawodników, jeśli np admin nie stworzył ankiety.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum eHusów Strona Główna -> Pogórze Husów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)